image001(001).jpg


NÁŠ PŘÍBĚH

Společnost "Oxford" byla založena v roce 2007, začala s dodavatelem inteligentních televizních kanálů, sestavila Smart TV v Číně a na Středním východě. Od roku 2010 jsme získali stále více požadavků od našich zákazníků po celém světě a hledali spolehlivé okno, které jim pomáhá řídit veškeré materiály a produkci potřebné pro jejich montážní projekty a logistiku elektronických výrobků.


Poté jsme strávili dlouhou dobu hledat a založit síť spolehlivými zdroji elektronických výrobků a různými výrobními linkami v Číně. Tyto výrobní linky jsou kolem přehrávače médií, zahrnují Smart TV, Smart TV Box (IPTV Box), Dálkové ovládání (Air myši a klávesnice), Přenosný projektor, Projektor DLP Mini a montáž PCB. Díky tomu jsme schopni integrovat a koordinovat materiály a produkce efektivně pro naše zákazníky.


Nyní je společnost OXFORD International jedním z nejefektivnějších výrobků pro montáž spotřebních elektronických výrobků a poskytovatele elektronických OEM služeb v Číně. Se stabilním růstem a poptávkou od zákazníků, abychom lépe sloužili našim zákazníkům, jsme založili střediska služeb zákazníkům v Severní Americe a na Středním východě. Naši distributoři jsou globální, například USA, Brazílie, Itálie, Francie, Rusko, Dubaj, Saúdská Arábie, Indie atd.


image003(001).jpg


NAŠE MISE

S kompletní globální dodavatelskou a výrobní sítí, kterou společnost OXFORD vyvinula, včetně Smart TV, Android TV Box (IPTV Box), dálkového ovladače (myši a klávesnice), přenosného projektoru, DLP Mini projektoru a dalšího distribučního kanálu pro spotřební elektroniku. Naším posláním je integrovat celou tuto produkci a řídit ji tak, aby se stala zákaznickou strategií partnera Consumer Electronic Products, který poskytuje efektivní, flexibilní a kvalitní celkové řešení zákaznického spotřebního elektronického dodavatelského řetězce.


image005(001).jpg


EFEKTIVITA, FLEXIBILITA A KVALITA

ÚČINNOST

Díky integraci rozmanitých výrobních linek a kanálů zdrojů poskytuje společnost OXFORD International celkové řešení pro zákaznické projekty v oblasti montáže elektronických výrobků. To umožní našim zákazníkům efektivněji přidělit jejich zdroje tím, že se zaměří na jejich hlavní a hlavní činnost, jako je výzkum a vývoj a marketing.


FLEXIBILITA

Jsme partneři s různými výrobci a máme mezinárodní síť logistických partnerství, která zahrnuje šest kontinentů. Od výroby, QC a plavby poskytuje OXFORD našim zákazníkům jednorázovou službu.


KVALITNÍ

Společnost OXFORD International nejen audituje produktovou řadu v měsíční bázi, ale také náš QC tým zůstává každý den s výrobní linkou, aby provedl závěrečnou inspekci. Všechny produkty musí předat našemu QC týmu předtím, než budou dodány našim zákazníkům.


image007(001).jpg


"Shenzhen Oxford International Trading Co, Ltd" Je to značky


image012.gif