Rozdíl mezi set-top boxem satelitní TV a set-top boxem síťové televize

- Apr 26, 2019-

Satellite Receiver


Satelitní televizní set-top box je hlavně schopen převádět signál satelitní digitální televize na vysoce kvalitní zvukový a obrazový signál prostřednictvím set-top boxu, poté přenášet signál do televize a přehrávat program prostřednictvím přehrávací zařízení televize, aby uživatel mohl sledovat nejnovější. Televizní show.


network tv boxSíťový set-top box obsahuje různé aplikace, například Youtube, Netflix, Facebook, IPTV atd. 3D filmy můžete sledovat online a LIVE TV s předplatným IPTV. Můžete si také stáhnout svůj oblíbený apk software pro hraní na televizi, chat, hraní her, snadné použití a levné, velmi vhodné pro oblasti rušení satelitní TV, venkovské oblasti.


Rozdíl 1: Síťový program

Satelitní televizní set-top box může sledovat pouze programy přenášené satelitními digitálními televizními signály a síťový televizní set-top box může kombinovat síť s televizí a televizor se stane výkonným velkým počítačem se systémem Android, který nejenže má bohatší obsah, ale má také přístup k internetu. Hry, aktivity jsou rozmanité.

Rozdíl 2: Regionální omezení

Satelitní set-top boxy musí vysílat signály, takže některé vzdálené oblasti se špatným signálem jsou citlivé na rušení, což vede k žádným programům. Síťový televizní set-top box není regionem ovlivněn, pokud existuje síť s routerem, můžete sledovat program nekonečně.

Rozdíl tři: směrovací funkce

Síťový set-top box může být přeměněn na router, který může výrazně rozšířit pokrytí neomezené sítě. Satelitní televize set-top boxy nemají takovou funkci.

Pokud máte další dotazy týkající se satelitní TV a síťové televizní krabice, napište nám na info@oxfordsz.com.