Koupit televizní přijímač

- Aug 29, 2018-

Rozlišení

Za prvé, začněte s rozlišením. Hlavní televizní přijímač má rozlíšení 1680 * 1050 a 1920 * 1200, které lze použít ke zjištění 22palcových a 24palcových LCD monitorů. Chcete-li dosáhnout vyššího televizního efektu, musíte zvolit rozlišení 1920 * 1200.

Rozhraní

Z pohledu rozhraní, na výstupním rozhraní, nejběžnější je televizní přijímač VGA a druhý DVI, který může zabránit ztrátě signálu a zlepšit jasnost obrazu a výkonnost detailů. Z vstupního rozhraní jsou nejběžnější a nejběžnější terminály AV a S a VGA a obecná televizní skříňka bude vybavena, ale většina výrobců používá svorku S k zapnutí VGA, což způsobí konverzi dat signálu. Ztráta, takže při výběru televizního přijímače VGA by měl každý vybrat standardní televizní přijímač rozhraní VGA. Pokročilá televizní přihrádka bude vybavena terminály barevných rozdílů a mnoho hráčů přenese hry PS3 a Wii na velkou obrazovku prostřednictvím komponent televizního přijímače. Je však třeba poznamenat, že komponenty barevných rozdílů některých televizních přijímačů podporují pouze televizory s terminály 480i a 1080i barevných rozdílů a stále existuje určitý rozdíl v definici.

Nabídka aplikací

V nabídce menu aplikace, pokud je váš monitor LCD, nevybírejte čistě televizní přijímač CRT. Tam je poměrně málo TV boxů kolem 100 juanů na světě, ale ty televizní boxy mohou podporovat pouze čisté CRT monitory. Pokud se stanete takovým monitorem, může to být ekonomická volba.