Co je IPTV?

- Nov 01, 2018-

IPTV

IPTV se odkazuje na televizní stanici založenou na internetu, kde se internet používá k vysílání televizních programů a videí, které jsou živé nebo na vyžádání. IPTV je systém, kde je digitální televizní služba předávána účastníkovi prostřednictvím technologie internetového protokolu prostřednictvím širokopásmového nebo internetového připojení.

Je to trochu odlišné od digitálního videa, ke kterému přistupují miliony uživatelů na webech nebo v aplikacích, jako je YouTube nebo Netflix, ale sdílí to naprosto všudypřítomnou, všudypřítomnou povahou. Také na rozdíl od standardního kabelového nebo satelitního připojení, v IPTV více televizních přijímačů může používat jeden předplatný uvnitř domova.


Služba IPTV je také služba, která se může přehrávat v televizních přijímačích , v inteligentním televizním přijímači, v inteligentním telefonu, v Mac a v počítačích. S předplatným IPTV můžete sledovat tisíce živých televizních kanálů bez kabelů a satelitů. Takové jsou například arabské televizní kanály , televizní kanály v Brazílii , indické televizní kanály , španělské televizní kanály atd.

IPTV Channels

IPTV dává divákům dodatečnou výhodu a pohodlí při výběru programu, který chtějí sledovat, kdykoli a kdekoli se cítí, že se na ni dívají, kromě tuningu do všech živých televizních pořadů, které jsou aktuálně vysílány.

premium channel