Jaký je nový inteligentní projektor?

- Jan 17, 2019-

android 9.0 TV box

Jaký je nový inteligentní projektor?


V současné době není projektor již velký box pro hraní PPT snímků pouze ve třídě nebo v konferenční místnosti. Byl úzce spjat s zábavou, životem, módou a inteligencí. Co se týče projektoru, máte nějaké nové, které nevíte? Mluvme o tomto tématu se všemi dnes.

Nejdříve je projektor využívat pro výuku, konference, přednášky apod. Tyto funkce jsou také nejznámější pro všechny. Zaměřme se na některé další funkce:


1. Zobrazte současně s mobilním telefonem: chytrý telefon je připojen k projektoru pomocí kabelových nebo bezdrátových prostředků, takže malá obrazovka mobilního telefonu je synchronně promítána na projekční plochu. Malé sekundy na obrazovce se rozsvítí na velkou obrazovku. Velké obrazovky jsou zábavnější.

2. Sledujte televizní filmy online: Aktuální inteligentní projektory mají vestavěný systém Android, můžete instalovat různé video software, sledovat televizi online a sledovat filmy. Na obrazovce o rozměrech 100 palců můžete zažít pocit divadla.

3. Funkce karaoke: projektor a opona plus reproduktor a pak si stáhnete karaoke aplikaci, můžete přeměnit svůj domov na úžasnou místnost KTV.

4. Použití jako napájecí banka: Většina projektorů na trhu má v současné době rozhraní USB, toto rozhraní má funkci nabíjení mobilního telefonu. Pokud jste venku, telefon je mimo provoz a máte malý přenosný projektor. Vestavěný výkon projektoru může sloužit jako napájecí banka.

5. Funkce přehrávače médií: Většina projektorů má slot pro SD kartu, obvykle můžete kopírovat skladby, Cartoon, videa a filmy na SD kartu, stačí připojit SD kartu do slotu SD karty a přehrát.

6. Funkce televizního obrazovky: Můžete také jednoduše připojit televizní přijímač k projektoru pomocí kabelu HDMI a vychutnávat si oblíbené filmy na velké obrazovce.

7. Funkce svítilny: Některé inteligentní projektory mají funkci baterku, můžete je snadno použít jako baterku.