Proč je DLP projekce schopna splynutí s velkou obrazovkou?

- Nov 30, 2018-

V terénu nakupují zákazníci DLP projektory pro velkou obrazovku Fusion. Kromě toho si koupí LCD projektor pro použití samostatně. Zákazníci porovnávají a říkají: Barva zařízení LCD vypadá lépe. Proč nepoužívat LCD projektory pro integraci? Ahoj! Proč? Ahoj! Věřím, že mnoho zákazníků má takové pochybnosti.

DLP Projection

V projekční technologii využívá DLP technologii reflexních projekcí, zatímco LCD používá technologii přenosu projekce. První z nich nemá smysl pro strukturu pixelů, obraz je přirozený a obnovení digitálního obrazu je pravdivé a přesné. Přestože tato technologie má výrazné snížení barvy a vysokou sytost barev, může přitáhnout oči uživatele. Mřížka je však poměrně těžká a viditelně je vidět struktura pixelů projekční obrazovky.

LCD Projector

Do splicing fusion, a to nejen stupeň reprodukce barev, ale také životnost je také klíčové spojení.

DLP

LCD projekce Fusion, projektor s tekutými krystaly po určité době (asi 200 hodin) se objeví gradientní rozdíl barev, který zničí integritu obrazu. Po uplynutí určité doby se celková barva obrazovky zobrazí žlutě a barevná odchylka je nepravidelná. Dvojkanálová fúze ukazuje, že jedna barva je tmavě žlutá a jedna barva je normálně žlutá. Celý obraz je rozdělen na dvě části a ničí integritu obrazu.

projector