Výhody technologie bezdrátové klávesnice

- Aug 29, 2018-

Celosvětově dostupné

Specifikace bezdrátové technologie Bluetooth je zdarma k použití naší celosvětové členských firem. Výrobci v mnoha průmyslových odvětvích jsou aktivně provádí tuto technologii ve svých produktech snížit používání nepořádek drátů pro bezproblémové připojení, datových proudů stereo, datový přenos nebo hlasové komunikace. Technologie Bluetooth pracuje v pásmu 2,4 GHz, je průmyslové, vědecké, lékařské (ISM) rádio skupina, která nevyžaduje žádné licence. Z tohoto důvodu neexistuje žádný poplatek za použití technologie Bluetooth. Však musíte zaregistrovat u svého poskytovatele mobilních telefonů GSM nebo CDMA, a není třeba platit žádné další poplatky za použití technologie Bluetooth zařízení ceně.

Výběr zařízení

Bluetooth technologie byla použita v bezprecedentní spektrum aplikací, od mobilních telefonů do automobilů na zdravotnické prostředky a uživatelé této technologie se pohybují od spotřebitelů na průmyslové trhy do firmy. Režim nízké spotřeby, malé hlasitost a levné silikon řešení umožňují technologie Bluetooth pro použití i ve velmi malých zařízeních. Prohlédněte si seznam produktů, které naši členové v katalogu produktů Bluetooth nabízí a komponenty seznam produktů.

Je snadno ovladatelný

Technologie Bluetooth je okamžité technologie, která nevyžaduje žádné pevné infrastruktury a je snadno nainstalovat a nastavit. Nepotřebujete kabel k připojení. Je to snadné pro nové uživatele používat – stačí mít značkový výrobek Bluetooth, zkontrolujte dostupné profily a připojit k jinému zařízení Bluetooth, které používá stejný profil. Následný proces PIN je stejně jednoduché jako práce na bankomatu. Když jste pryč, můžete vzít s sebou vaše osobní síť (PAN) a dokonce připojit k jiným sítím.

Globální specifikace

Bezdrátová technologie Bluetooth je nejvíce široce podporované, nejvíce univerzální a bezpečný bezdrátový standard na trhu dnes. Celosvětový kvalifikační proces testuje, zda člen produkt splňuje kritéria. Od vydání specifikace Bluetooth v roce 1999 více než 4000 firmy staly členy Bluetooth Special Interest Group (SIG). Ve stejnou dobu se rychle zdvojnásobila počet Bluetooth produktů na trh. Počet výrobků se zdvojnásobil na čtyři po sobě jdoucích let, a počet instalovaných základnových stanic může dosáhnout 500 milionů na konci roku 2005.