Při nákupu domácího projektoru v roce 2019 byste měli být opatrní!

- Mar 30, 2019-

S postupným zlepšováním životů lidí se honba neomezuje pouze na bydliště, nejen peníze, ale honba lidí se začíná rozvíjet na duchovní úrovni a mysli.

Z různých věcí v životě se může projevit, zejména v rodinném životě, v touze vytvořit domácí obývací pokoj, nyní se používání projektorů k nahrazení tradičního televizního přijímače k transformaci filmu v obývacím pokoji v rodině a televizní zábava postupně staly konsenzus.

Ultra Mini Projector (1)

Nejprve vyberte lumen vhodný pro domov


Primárním faktorem projektoru je úroveň lumenů. Ačkoli desítky lumenů nejsou praktické, jako domácnost, čím vyšší je lumen, tím lepší. Protože vnitřní vnitřní objem je omezený, má kontrast mezi refrakčním jasem a barevným rozdílem, kterému je lidské oko vystaveno, určitá pravidla.

Nadměrné použití světla a chromatické aberace v domácích projektorech může výrazně snížit citlivost lidského oka, takže příliš mnoho jasu není výhodou. Obecně, ať už jde o ložnici nebo obývací pokoj, otevírací vzdálenost je v podstatě 3 až 4 metry a zeď může být promítnuta do velikosti asi 100 až 200 palců. Podle těchto údajů je lumen mezi 1000-1500. Přetahování záclon během dne a zapínání malých světel v noci je světlo měkké, rozdíl barev je měkký a pocit tepla je hlavním tématem domácího kina. Intenzita lumenu žárovky by měla být úměrná skutečnému objemu a vzdálenosti místnosti.

DLP HD Projector

Za druhé, zvolte dlouhou životnost žárovky


Mnoho lidí je často zmateno vysokou světelností a profesionalitou firmy, ale ignorují životnost žárovky. Některé domácí projektory mají životnost lampy pouze několik tisíc hodin a cena lampy se pohybuje od několika stovek do tisíc dolarů, a je obtížné koupit originální lampu a vyměnit ji.

Je testováno, životnost lampy je více než 20 000 hodin, konvenční použití může dosáhnout i 20 let, lze říci, že je životnost dlouhá, skutečně nedosahuje žádné ztráty materiálu, je volitelný produkt.

DLP HD Projector

Za třetí, vyberte si bohatý a praktický domácí projektor


Domácí projektor, hlavním účelem je sledovat televizi, filmy, hrát hry, připojovat počítače atd. Proto musí vstupní terminál mít alespoň HDMI, AV, VGA, tento stroj má pokud možno vestavěné reproduktory a výstup musí mít zvuk terminály pro externí zesilovače a reproduktory. Současně podporují provoz dálkového ovládání.


Takže víte, jak vybrat vhodný projektor pro váš domov.

Pokud máte stále nejasnosti ohledně výběru domácích projektorů, pošlete své dotazy na adresu info@oxfordsz.com.