Hlavní rysy IPTV

- Aug 29, 2018-

IPTV je infrastrukturu, která využívá síť širokopásmové kabelové televize, s domácí televize jako hlavní terminál spotřebiče a poskytuje řadu digitálních mediálních služeb, včetně televizních programů prostřednictvím internetového protokolu. Funkce jsou zobrazeny:

(1) uživatelé mohou získat kvalitní (poblíž úrovně DVD) digitálních médií služby.

(2) uživatelé mohou mít širokou škálu stupňů volnosti zvolit video programy z různých webů, širokopásmové připojení IP síti.

(3) Dosáhněte značné interakci mezi poskytovateli mediálních a mediálních spotřebitelů. Přijatý IPTV platformě přehrávání bude typickým představitelem nové generace domácích digitálních médií terminálů. Může nakonfigurovat více služby multimediálních funkcí podle možnosti uživatelů, včetně digitální televizní programy, vizuální IP telefony, DVD/VCD přehrávání Internetu tours a e-maily. A řadu informací online poradenství, zábavy, vzdělávání a obchodní funkce.

(4) poskytuje rozsáhlý rozvíjející se trh pro síť vývojářů a programu poskytovatelů. V současné době Číny komunikační průmysl se rychle rozvíjí a stále více požadují uživatelé informačních služeb, zejména širokopásmové video informací. Lze říci, že Čína má v podstatě vlastnil technické podmínky a tržní podmínky pro energicky rozvíjet IPTV.

Obecně řečeno IPTV a digitální televize mají podobnosti a rozdíly. Techničtí odborníci Fiberhome sítí vysvětlil, podobnosti a rozdíly mezi dvěma aspekty.