MediaPlayer10

- Aug 29, 2018-

Media Player10 Jedná se o software společnosti Microsoft pro přehrávače médií založený na technologii DirectShow. Nabízí nejširší škálu nejuniverzálnějších a pohodlnějších multimediálních obsahů. Můžete přehrávat další typy souborů, včetně souborů WindowsMedia (dříve známé jako NetShow), ASF, MPEG-1, MPEG-2, WAV, AVI, MIDI, VOD, AU, MP3 a QuickTime. To vše se provádí jednoduchou aplikací.

Windows Media Player 10 nabízí vysoce kvalitní zážitek z průzkumu, hraní a užívání digitálních médií kdekoli.

Nové vlastnosti:

Hladký nový design - zjednodušený a hladký nový design přináší nový vzhled a větší pohodlí, včetně rychlého přístupu k hráčským úkolům. Nejdůležitější je, že přehrávač médií převezme knihovnu médií na významnou pozici, která umožňuje uživatelům provádět každodenní úkoly digitálních médií a využívat výkonných funkcí přehrávače médií při procházení knihovny médií.

Kolekce online hudebního obchodu - představí první "Digital Media Plaza", která vám umožní prozkoumat, stahovat, pronajmout nebo přehrávat streamování hudby a videí z výběrového internetového obchodu na přehrávači médií. Tyto obchody nabízejí hlubší integraci a přizpůsobení v přehrávači médií pro větší pohodlí a snadné použití.