Microsoft související zprávy

- Aug 29, 2018-

Společnost Microsoft vydala program Windows Media Player 10 beta

Společnost Microsoft vydala technické beta nejnovější multimediální přehrávač Windows Media Player10, která, kromě jeho schopnost přehrávat audio a video na osobním počítači, umožňuje online hudba oparuje prodávat hudbu online.

Tento software je také k dispozici v mnoha přenosných médií přehrávacích zařízení Portable Media Center softwarem společnosti Microsoft.

Jeho nejvýraznější novinkou je, že samotný software mohou přímo poskytovat audiovizuální díla od různých dodavatelů. To je zjevně odpověď, kterou společnost Microsoft provedla iTunes Music Store, který byl obrovský úspěch pro jeho rival Apple. Konkurenty software Windows Media Player také patří RealNetworks RealPlayer.

Microsoft zdůraznila v příkazu: experimentujeme s nový koncept nazvaný "Digital Media tlustého Mall", který poskytuje uživatelům s velkým počtem online hudebních obchodů a videoslužby, které si s námi hrát. Software pro bezproblémovou spolupráci.

Microsoft uvedl, že nový program Windows Media Player je také vhodný pro hudební služby založené na registrace. Na webové stránce, který poskytuje tuto službu může uživatel stahovat a poslouchat píseň po registraci poplatek, místo placení poplatku za každé další skladbu.