Quad Core android TV Box

Quad Core Android TV Box AmLogic S905W UHD 4K Quad Core Android TV Box-M18 M18 Quad Core Android TV Box má rozsáhlou knihovnu streamingových aplikací. S úplným přístupem ke službě Google Play a různými možnostmi přizpůsobení je M18 Quad Core Android TV Box jedním z nejlepších boxů Android TV ...

Podrobnosti o produktu

Quad Core HD TV Box Amlogic S905W UHD 4K

image001.jpg

01.jpg

Quad Core Android TV Box - M18

02.jpg


M18 Quad Core Android TV Box má rozsáhlou knihovnu streamingových aplikací. S úplným přístupem ke službě Google Play a různými možnostmi přizpůsobení je M18 Quad Core Android TV Box jedním z nejlepších boxů Android TV roku. Měl jsem rád i celkovou kvalitu přístroje, kromě silných možností streamingu.


Dobrá věc v M18 Quad Core Android TV Box je, že se připojí k televizoru pomocí portu HDMI. Jakmile se připojíte, nastavení přístroje je snadné. Po nastavení můžete streamovat neomezený obsah bez potíží.


Když připojíte televizor M18 Quad Core Android TV k televizoru, získáte přístup k neomezenému obsahu z ABC, CBS, PBS, Sling TV, NBC News a mnoha dalších kanálů. Kromě sledování televizních pořadů a filmů můžete také používat hry s tímto zařízením. Ačkoli některé z těchto služeb mohly platit předplatné.


03.jpg


04.jpg


Vlastnosti M18 Quad Core Android TV Box

05.jpg


  • Android 7.1 Operační systém

  • Streamujte videa z televizoru 4K UHD a 1080p HD z internetu

  • Snadné připojení k televizoru pomocí portu HDMI

  • Sledujte své oblíbené přehlídky a filmy bez satelitních nebo kabelové televize

  • Stáhněte si aplikace a hry ze služby Google Play

  • Pracuje se všemi oblíbenými aplikacemi pro streamování, jako jsou YouTube, Hulu a Netfl


Parametr

Konfigurace hardwaru

procesor

Amlogic S905W 64bits Quad-Core Cortex-A53@1.5GHz

GPU

Penta-jádro ARM® Mali ™ -450

RAM

1G / 2G (DDR: 16bit / 32bit)

ROM

8G / 16G

WIFI

Wi-Fi 802.11 b / g / n

Paměťová karta

Podpora karty TF, až 128 GB

HDMI

HDMI 2.0

OTG

ANO

HOSTITEL

USB 2.0

Operační systém

Android 7.1

Video výstup

HDMI, AV

Audio výstup

SPDIF

Bluetooth

Volitelný

Funkce produktu

Montáž

Vyměnitelné úložiště

Prohlížeč

Opera, SkyFile, Dolphin atd.

Média

Podporujte online video, televizi, filmy, hudbu, rádio

Kancelář

Word, Excel, PowerPoint, PDF, TXT

3D

Zabudovaná 3D akcelerace může být perfektní krabičkou pro podporu 3D her

Přehrávání zvuku

Podpora MP1, MP2, MP3, WMA, OGG, AAC, M4A, FLAC, APE, AC3, AMR, DTS, RA, WAV

Video přehrávač

Formát

4Kp60 VP9 profil 2

H.265 HEVC MP@L5.0 až 4Kx2k @ 30fps

H.264 AVC HP@L5.1 až 4Kx2k @ 30fps

H.264 MVC až do 1080P při 60fps

MPEG-4 ASP @ L5 až 1080P @ 60 snímků za sekundu (ISO-14496)

WMV / VC-1 SP / MP / AP až do 1080P @ 60 snímků za sekundu

MPEG-2 MP / HL do rozlišení 1080P @ 60 snímků za sekundu (ISO-13818)

MPEG-1 MP / HL až do 1080p @ 60fps (ISO-11172)

Real Video 8/9/10 až 1080P

WebM až do VGA

Podpora videa s více jazyky a více formátů
Dekódování rozlišení MJPEG a JPEG bez omezení pixelů (ISO / IEC-10918)

podporuje efekty JPEG, přechody, rotace a přechod

Formát souboru

Podporuje * .mkv, * .wmv, * .mpg, * .mpeg, *. Dat, *. Avi, *. Mov, *. Iso, *. Mp4, * .rm a * .jpg

DLNA

ANO

Jazyková podpora

Vestavěné 33 jazyků

Podrobnosti balíčku

Velikost balení

Zařízení: 9,3 * 9,3 * 1,9 cm Dárková krabička: 18,3 * 11,3 * 7,5 cm
Krabice: 48 * 38.5 * 37.8cm / 38.5 * 37.3 * 25.3cm (40 / 20ks)

Hmotnost

425g / dárková krabička (pouze zařízení: 150g)

obsah balení

1 * zařízení TV Box

1 x IR dálkové ovládání
1 * Adaptér
1 * kabel HDMI
1 * Uživatelská příručka


POKUD JSTE NOVÉ PRO ZAŘÍZENÍ PŘÍSTROJŮ A TELEVIZNÍCH BOXŮ, TAK JE TO MÍSTO K ZAHÁJENÍ.

Terminologie se může zdát matoucí, ale nebojte se. Jsem tady, abych vás vedl některými základy. Mým cílem je udělat to dobrý výchozí bod pro každého, kdo se chce dozvědět víc.

Co je zařízení Android TV Box?


06.jpg


Pole Android TV je prostě televizní přihrádka s operačním systémem Android. Jedná se o stejný operační systém jako ten, který běží na vašem smartphonu, tabletu a milionech dalších zařízení na celém světě. Obvykle je operační systém Android 5.0, Android 6.0 a Android 7.1 (M18 Android TV Box). Pokud víte, jak používat tablet nebo smartphone, můžete většinu (ne-li všechny) těchto aplikací snadno spustit v krabici Android TV.


Jaký je rozdíl mezi skříní Android a Roku nebo Apple TV?

Televizní přijímač je podobný televizoru Roku nebo Apple TV, stejně jako MP3 přehrávač podobný iPodu. Dám ti vědět, jak se můžeš rozhodnout, co je pro tebe to pravé, ale nejdřív nejdřív skončili nějakou terminologii.

Pravděpodobně jste slyšeli mnoho různých terminologií, které se hájí kolem různých webů, fór a skupin Facebook: Streamování mediálního zařízení, televizní přijímač, IPTV box, set top boxy, streamer médií, HTPC, Kodi box a můj osobní oblíbený Android TV box. Všichni jsou v podstatě stejný typ zařízení - něco, co se dostane do vašeho televizního vysílání z vaší domácí sítě nebo z Internetu.

Proč tolik různých jmen?

Když se podíváte na tento obrázek, jak to říkáte?


07.jpg


Tip ... pravděpodobně závisí na tom, odkud jste.

V Severní Americe se tato zařízení běžně nazývají streamovací zařízení nebo přehrávače Streaming Media. Někdy se mylně nazývají Roku boxy, přestože mohou být vyráběny společností Amazon, Apple nebo jedním z mnoha dalších výrobců, které na tomto webu pokrývám. Dovolte mi, abych vám ukázal něco podobného. V závislosti na tom, v jaké části země jste, nazýváte sladkou, sýrovanou nápoj Pop, Soda nebo dokonce koks (i když to není koks). Takže pokud to vlastně není Roku, o kterém mluvíte, prosím, neříkejte to za Roku. To může vyvolat zmatek pro vás a osobu, s níž mluvíte.


V Evropě jsou obecně nazývány Kodi boxy kvůli popularitě instalace Kodi a některých dostupných streamovacích addonů. Mohou být také nazývány IPTV boxy, protože je mnohem jednodušší najít službu Internet Protocol TV (IPTV) na této straně Atlantiku než zde v USA. Jednoduše řečeno, IPTV je způsob, jak získat živé televizní vysílání přes internet.

Pokud jste v Asii, je pravděpodobné, že jste slyšeli ty televizní boxy. Já osobně dávám přednost tomu, abych jim volal televizní boxy. Je to obecnější termín, určitě, ale přístroj může dělat tolik věcí, které to dává větší smysl.


Poslední věc. Můžete také vidět termín mini-PC. Televizní boxy mohou být určitě považovány za mini-PC, ale myslím, že je rozdělí do kategorie, do které do nich nepatří. Mini-PC může také zahrnovat jakýkoli malý formát počítače, jako je Intel NUC (Next Unit of Computing ). Mohou obvykle dělat vše, co může váš počítač nebo notebook udělat. Některé televizní přijímače mohou nahradit pracovní plochu, ale jsou výjimkou, spíše než pravidly.


Co dělá z něj Android TV?

08.jpg


OK, takže obecný termín je ten, který budeme používat, nejen v tomto článku, ale v celém tomto webu. Takže to, co z něj dělá Android box?

Různé společnosti mohou vytvářet různé pláště nebo rakety, aby jim přizpůsobily vzhled a pocit. Obecně se snaží usnadnit používání z vaší obývacího pokoje, nebo to vypadá spíš jako Netflix, což dává smysl. Netflix je jedním z nejlepších streamovacích služeb na světě, takže napodobování jejich rozhraní usnadňuje novým uživatelům seznámit se s novým televizním přijímačem.


09.jpg


Zde je však jedno důležité:

JE VELKÁ ROZDĚLENÍ MEZI ANDROID TV A ANDROID TV BOX.

Počkej co?

Postupujte dál, protože zde je místo, kde by to mohlo být trochu matoucí.


Android TV vs TV box


10.jpg


Na konferenci I / O v roce 2014 společnost Google spustila platformu Android TV. Je to systém, který organizuje váš obsah do jedné platformy pro snadnou organizaci a vyhledávání - včetně vlastní funkce vyhledávání hlasu Google. Vše o oficiálním televizoru Android naleznete zde.


Pokud to zní dobře známé, mělo by to být.

Aplikace Android TV je pokusem společnosti Google o spuštění multimediálního rozbočovače. V minulých letech jsme zaznamenali podobné snahy od společností Microsoft (Xbox), Sony (PlayStation a připojených Blu-ray přehrávačů), Roku, Amazon, Apple a seznam pokračuje dál. Android TV je druhým pokusem společnosti Google v tomto prostoru od Googlu - třetí, pokud počítáte zařízení Chromecast. Google TV, který byl jejich prvním pokusem o ovládání vaší obývacího pokoje, ale nikdy se opravdu nezachytil.


Rozdíl mezi platformou Android TV a televizí Android TV spočívá v samotném operačním systému. Android TV je speciální verze jádrového operačního systému Android. Android TV nemůže spustit každou aplikaci, alespoň ne bez zakořenění vašeho zařízení. Ale aplikace, které lze spustit, jsou speciálně navrženy tak, aby byly spouštěny na vašem televizoru spíše než na dotykovém displeji.


Jak nainstalovat Android TV Box?

11.jpg


M18 Quad Core Android TV Box se velmi snadno instaluje. Dodává se s kompletní příručkou, která je snadno pochopitelná. Tuto příručku ani nebudete potřebovat k instalaci televizního přijímače, protože je potřeba jen několikrát kliknout a začít streamovat s ním. Budete milovat kvalitu obrazu a barev. Nikdy nebudete mít problémy s vyrovnáváním vyrovnávací paměti, takže stojí za to každý penny. Rozhodně jedna z mých oblíbených Android TV Boxů na trhu.


Co je IPTV (Internet Protocol TV)?

12.jpg


IPTV je v podstatě doručování mediálního obsahu, videa nebo živé televize přes IP síť. Může se jednat o veřejný internet nebo soukromou místní síť (LA) nebo širokopásmovou síť (WAN). Služba IPTV může být doručena do televizoru, mobilního telefonu, tabletu, přenosného počítače nebo počítače s podporou protokolu IP a může být snadno začleněna do řešení videa na vyžádání.


IPTV je běžně využívána podniky a organizacemi k poskytování televizního vysílání na čekací prostory, recepce a společné místnosti (často integrované s digitálními signage schopností). IPTV je také oblíbeným řešením pro poskytování televizních služeb v hotelových, nemocničních nebo rezidenčních nemovitostech.

Zde jsou další užitečné popisy;


Internetový televizní protokol (IPTV) je systém, prostřednictvím kterého jsou televizní služby dodávány prostřednictvím sady internetových protokolů prostřednictvím sítě s přepojováním paketů, jako je LAN nebo internet, místo toho, aby byly dodávány prostřednictvím tradičních pozemních, satelitních a kabelových televizních formátů.


Typy služeb IPTV

Kromě přenosu klasických televizních kanálů poskytují IPTV také následující interaktivní služby:

1) Video na vyžádání: Individuální doručování videoobsahu účastníkovi. Umožňuje uživatelům sledovat libovolný film z mediální knihovny serveru VoD.

2) Blízké video na požádání: Jedná se o službu plateb za videozáznam určenou pro více uživatelů, kteří jsou přihlášeni k službě nVoD. Plán vysílání obsahu je předem kompilován a účastníci si mohou prohlédnout rozvrh a sledovat obsah podle svého zájmu.

3) Televizor s časovým posunem: televizor s časovým posunem umožňuje účastníkům sledovat živé vysílání později, aby mohli přehrávat a pokračovat podle potřeby. Možnost zpětného přehrávání je také k dispozici pro televizní programy

4) Televizní pohotovost (TVoD): Vybrané televizní kanály jsou nahrávány tak, aby byly viditelné vždy, když je to vhodné.

5) Živá televize: s interaktivitou nebo bez ní přidaná k aktuálně vysílaným televizním pořadům.


Aktuální stav a budoucnost IPTV

IPTV je v posledních několika letech na neustálém růstu. Celkový počet celosvětových účastníků IPTV nyní prošel značkou 130 milionů. Čisté přírůstky šesti milionů účastníků jsou nejvyšší za posledních 24 měsíců až do konce roku 2015. Zvýšily je značné podezření, jako je například Čína, kde se ve čtvrtém čtvrtletí roku 2015 zaregistrovalo 3,7 milionu nových účastníků IPTV.

Jak znát seznam kanálů a seznam VOD?

Chcete-li získat podrobný seznam kanálů, kontaktujte náš zákaznický servis.


Země

Počet TV programů

afghánský

20

Afričan

55

arabština

346

Azerbajdžán

15

Belgie

16

Brazílie

268

Bulharsko

50

Dánsko

16

Angličtina

88

Espana

69

Finsko

8

Francie

100

Německo

79

Holandsko

59

Indie

64

Itálie

54

kurdština

87

Latinská Amerika

116

Mexiko

38

Norsko

26

Peršan

64

Polsko

66

Portugalsko

47

Rumunsko

49

Rusko

211

Srbsko

19

Švédsko

77

Swedeland

45

krocan

139

Ukrajina

33

USA

59

Sport HD

28

Sport SD

14

Děti

24

Více možností

7

Můj HD

20

Zprávy

29

Platinium HD

29

PopCorn

30

SATIP

27

VOD

2353


FAQ

1. Co je to MOQ? Mohu si koupit vzorky k testování?

Pokud potřebujete přizpůsobené aroidové televizní boxy, bude mít MOQ. Ale pro naše normální modely je každá částka v pořádku. Vzorky jsou k dispozici.

2. Používá adaptér pro Android TV Box pro naši zemi?

Standardní zástrčka US / UK / EU / AU je volitelná, mějte na paměti při objednávání.

3. Jak mohu využívat záruku?

U Android TV Box je záruka 12 měsíců. Má-li televizní přihrádka kvalitní problém na naší straně, zašleme vám nové krabice, které budou nahrazeny. Dáváme vám také 1% až 3% náhradních dílů při objednávce. Takže bude pro vás snadné nahradit případné problémy.

4. Podporuje váš televizní systém Quad Core Android TV IPTV?

Ano, všechny naše servery Android TV podporují IPTV.

Děkujeme za Vaši návštěvu, pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

Email: lionstariptv@foxmail.com

Skype: LIVE: lionstariptv

Hot Tags: quad core android tv box, Čína, továrna, poskytovatelé, velkoobchod, kotace, volný vzorek

Dotaz

You Might Also Like